LECH CUP 2008 - zakończenie turnieju i rozdanie nagród...LECH CUP 2008, Busko-Zdrój 01.03.2008r. Zakończenie turnieju i rozdanie nagród. Futsal w najlepszym wydaniu obejrzeli w sobotę 1 marca kibice w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku Zdroju na finał Buskiej Ligi Futsalu.Dodano: 2008-03-02, 2026-05-15 , zródło: busko.com.pl Odslon: 3556 |

















