Ślubowanie klas pierwszych w buskim Mechaniku10 listopada 2017 r. w buskim Mechaniku, odbyło się uroczyste ślubowanie 140 uczniów klas pierwszych, połączone z obchodami Święta Niepodległości.Dodano: 2017-11-20, 2026-05-15 , zródło: Ponidzie.TV Odslon: 2083 |


Następnie
odbyła się część artystyczna przygotowany przez Renatę Lasię i Jerzego
Koselę. Po zakończeniu Dyrektor i Starosta podziękowali nauczycielom
oraz młodzieży za przygotowanie interesującego przedstawienia, a wszyscy
obecni nagrodzili ich gromkimi brawami.

W dalszej kolejności odbyło się szkolenie dla rodziców przeprowadzone przez przedstawiciela KPP w Busku-Zdroju.
tekst: zsti.pl

















