busko.tv

Mecz HLB Buskowianka vs LUKS Skrzyszów

W minioną niedzielę HLB Buskowianka znów stanęła do walki na własnym parkiecie o cenne 2 punkty. Tym razem ich przeciwnikiem był zespół LUKS Skrzyszów.
Dodano: 2016-03-08, 2024-02-18 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 4231

Pierwsze minuty meczu i wynik zapowiadały "łatwy" mecz dla naszych szczypiornistów, gdyż obieli prowadzenie 5:0. Niestety kolejne minuty pokazały brak pomysłu na wysoko wysuniętą obronę przeciwnika - mówi Sylwia Nenga Członek Zarządu Klubu KS Handbalove.

Nasza drużyna na przerwę do szatni schodziła z jednobramkową przewagą 14:13. Mimo przerwy i wskazówek trenera buszczanie nie mieli "pomysłu" na atak. Jednak wola walki, którą było widać na boisku, nie pozwoliła na przegraną. Nasz zespół może i nie wygrał tego spotkania, ale tez nie oddał cennego zwycięstwa, gdyż mecz zakończył się remisem i obie drużyny zabrały ze sobą po jednym punkcie.

Kolejny mecz, na który zapraszamy, odbędzie się na wyjeździe w Krakowie 13 marca 2016 r. o godz. 15.00.

hlb_buskowianka201.JPG

Cały Zarząd Klubu KS Handbalove Busko serdecznie dziękuje za tak liczne przybycie na halę i wspieranie naszych zawodników gorącym dopingiem.

Bramki dla HLB Buskowianka rzucili: Marcin Oblak (6), Konrad Suchy (5), Karol Juszczyk (6) Marcin Szustak (5) Mateusz Masin (1), Grzegorz Kucera (1).

Dziękujemy naszemu strategicznemu sponsorowi Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. producentowi wody mineralnej Buskowianka-Zdrój za powierzone nam zaufanie oraz pozostałym partnerom: Special Auto-Komis, Strefa Dobrego Smaku, A-TU WAT Hurtownia Elektryczna, partnerowi technicznemu MGsport Select oraz firmie MStudio Reklamy Dominik Kondek za obsługę reklamowo-drukarską.

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.