Okupacja Urzędu Gminy w Nowym KorczyniePrzedstawiciele Komitetu Referendalnego Nowego Korczyna oraz mieszkańcy gminy tłumnie zjawili się przed budynkiem Urzędu Gminy.Dodano: 2008-05-08, zródło: busko.com.pl Odslon: 1211 |

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, postaramy się przedstawić relacje ze studniówek w naszym regionie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z kilku studniówek na których byliśmy - kolejne przedstawimy w miarę napływania materiałów.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy, kierowany przez dyrektora Artura Pałysa rozpoczął serial kilkunastu bali studniówkowych na Ponidziu.

29 czerwca 2010r. w Busku-Zdroju ruszyły zdjęcia do popularnego serialu "Ojciec Mateusz". Pierwsza scena została nakręcona przed 21 Szpitalem Wojskowym, następnie ekipa przeniosła się pod arkady Marconiego. Filmowcy pojawili się również na deptaku gdzie wzbudzili zainteresowanie mieszkańców i kuracjuszy. Odcinek nakręcony w Busku zostanie wyemitowany w czwartek 21 października 2010r. o godz. 20.30 w TVP 1. Odcinek powtórkowy będziemy mogli zobaczyć w niedzielę 24 października o godz. 17.30 również w TVP1.

Jako pierwszy na Ponidziu swój bal studniówkowy miał Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju.



















