busko.tv

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych Szaniec 2018


Dodano: 2018-05-07, 2022-08-31 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3759

Organizatorem przeglądu było Buskie Samorządowe Centrum Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Szańca oraz Kołem Gospodyń Wiejskich z Szańca.

szaniec339.jpg

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora. Do udziału w przeglądzie zakwalifikowało się 5 zespołów, z przyczyn nie zależnych od organizatora 2 zespoły nie dojechały. Podczas przeglądu zaprezentowały się zespoły: Zespół „Va Bank”, Zespól „DIAMENT” i Zespół „DUEX”

szaniec048.jpg

Komisja oceniała w szczególności: poziom wykonawczy, prezentowany repertuar, brzmienie, aranżacje i ogólne wrażenie artystyczne. Tytuł „NAJLEPSZY ZESPÓŁ WESELNO – BIESIADNY POWIATU BUSKIEGO 2018” oraz Statuetkę ufundowaną przez Stowarzyszenie Miłośników Szańca otrzymał Zespół „Va Bank”. II Nagrodę oraz Nagrodę Starosty otrzymał Zespół „Duex”, III Nagrodę oraz Nagrodę Publiczności otrzymał Zespół „Diament”. Zespoły odebrały pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody pieniężne.

szaniec152.jpg

Wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna. Przegląd cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności i na stałe zagościł w kalendarzu imprez cyklicznych.Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry