busko.tv

Kliknij i ogladaj

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą stronę WWW w buskim mechaniku

29 kwietnia 2014r. w buskim "mechaniku" odbyło się rozstrzygnięcie XIII edycji konkursu na najlepszą stroną WWW, który skierowany był do gimnazjalistów z powiatu buskiego.
Dodano: 2014-05-05, 2024-03-25 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 5479

Konkurs na najlepszą stroną WWW organizowany jest przez Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju oraz współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, w ramach programu ekologicznego Starostwa Powiatu Buskiego, którego celem jest promowanie i wspieranie proekologicznych zachowań wśród dzieci i młodzieży.

konkurs_mechanik001.jpg

konkurs_mechanik003.jpg

konkurs_mechanik002.jpg

Pierwsze miejsce w  XIII edycji konkursu na najlepszą stroną WWW zajął Daniel Grzyb z Samorządowego Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju, drugie miejsce - Szymon Kumoń z Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, zaś trzecie - Wiktor Kowalik z Gimnazjum Nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Ratajach Słupskich.

konkurs_mechanik006.jpg

konkurs_mechanik005.jpg

konkurs_mechanik004.jpg

Nagrodę internautów otrzymał Patryk Duda z Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju. Wyróżnienie otrzymali Piotr Kosztowniak z Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju oraz Szymon Ciba z Samorządowego Gimnazjum Nr 2 w ZPO Nr 1 w Busku-Zdroju. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

/mb/

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry