busko.tv

Spotkanie z kandydatami na Posłów z Partii KORWiN w Pińczowie

W czwartek, 1 października w Pińczowie, odbyła się konferencja prasowa Partii KORWiN. Jej tematem była obecna sytuacja edukacji w Polsce, a także przedstawienie kandydatów na posłów mieszkańcom powiatu pińczowskiego.
Dodano: 2015-10-05, 2019-08-20 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2511

Podczas konferencji prezes Świętokrzyskich struktur, a zarazem nr 1 na liście partii KORWiN Dawid Lewicki odniósł się do obecnie głośnej sprawy dotyczącej żywności w szkole. Konkretnie do wypowiedzi Minister Edukacji pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej na temat zalegalizowania drożdżówek w szkole. Przypomniał także, że to ten sam rząd wprowadził zakaz kilka miesięcy wcześniej.

konferencja_pinczow100.jpg

Tomasz Fijałkowski kandydat z Pińczowa poruszył kwestię zabetonowanej sceny politycznej bez nadziei na zmiany. „Popieranie partii obecnych w Sejmie, gdzie 80% polityków jest nieprzerwanie tam od 25 lat i oczekiwanie zmian na lepsze, to jedynie oszukiwanie samych siebie".  Kandydat także odniósł się do złej sytuacji w gospodarce oraz na rynku pracy. "Chcemy zmienić wszystko to co obecnie hamuje polską gospodarkę i wypycha kolejnych naszych obywateli za granice w poszukiwaniu pracy. Polacy to zdolny i przedsiębiorczy naród który chce pracować i się rozwijać. Należy jedynie mu w tym nie przeszkadzać” - podsumował.

O szansie na zmiany w Polsce a także o obowiązującym obecnie parytecie w polskiej polityce mówiła Aneta Jungiewicz, kandydatka na posłankę z Kielc.

Konferencję zakończył wystąpieniem kandydat z Kielc Pan Jakub Wzorek, w którym zwrócił uwagę na małe zainteresowanie polityką ludzi młodych.

"Nowi ludzie, nowy porządek” to hasło partii KORWiN w nadchodzących wyborach. Młodzi ludzie na liście, rodowici mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, przez start w wyborach zgodnie upominają się o dumną i bogatą Polskę!

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry