busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2015: ZSTI w Busku-Zdroju - Część 2

Po raz pierwszy w historii Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju bal maturalny odbył się poza szkołą. Wybór organizatorów uroczystości padł na Dworek Soplicowo w Busku i zarówno gospodarze lokalu, jak i młodzież przygotowali spotkanie perfekcyjnie.
Dodano: 2015-02-12, 2020-06-05 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 6026

Oficjalnego otwarcia studniówki dokonał dyrektor ZST-I Sylwester Pałka, który wspólnie z wicedyrektor Krystyną Kaletą prowadzącym część oficjalną Klaudii Siemieniec IV AG i Piotrowi Łaszkowi III LO wręczyli atrybuty władzy, na ten niepowtarzalny wieczór i noc w postaci kotylionów z elektronicznym kodem. Można go było rozszyfrować po otrzymaniu specjalnego komunikatu przesłanego z telefonu komórkowego. Ten „prezent” od dyrektora szkoły, w której mocnymi kierunkami kształcenia są dziedziny informatyczne był miłym zaskoczeniem dla młodzieży.

mechanik_studniowka001.jpg 

mechanik_studniowka002.jpg 

Były podziękowania maturzystów za lata spędzone razem, kwiaty, życzenia i tort z fajerwerkami od rodziców. Do życzeń udanej matury i egzaminów zawodowych dla młodych ludzi dołączyli się Renata Krzemień w imieniu starostwa buskiego, wiceburmistrz MiG Busko Tomasz Mierzwa (jest absolwentem tej szkoły niezwykle ciepło wspominający czas nauki w „mechaniku”).

Bal trwał do białego rana, a w jego trakcie odtańczona żywiołowo macarena podkreśliła siłę młodości i radosnego nastroju tegorocznej studniówki.

mechanik_studniowka003.jpg

Studniówkę 2015 miały klasy III LO wychowawcy Ireny Sobieraj, IV AG wychowawcy Bożeny Lipki, IV E wychowawcy Małgorzaty Niemiec, IV B/F wychowawcy Jarosława Pasternaka.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego fotoreportażu na stronie busko.com.pl

/Robert Gwóźdź/
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

-Uczeń (2015-02-12 16:26:55)

Najlepsza studniówka <3

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry