busko.tv

W niedzielę HLB Buskowianka zmierzyła się z AZS AGH KRAKÓW

Zapraszamy do obejrzenia drugiego spotkania ligowego, powstałego z inicjatywy grupy pasjonatów piłki ręcznej, zespołu HLB Buskowianka. Tym razem przeciwnikiem drużyny był AZS AGH KRAKÓW.
Dodano: 2016-02-24, 2024-02-18 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3761

Zespół HLB Buskowianka po raz kolejny udowodnił, że mamy w Busku duży potencjał, jeśli chodzi o piłkę ręczną. Klub jest dopiero na etapie zgrywania się i budowania drużyny, a jednak pokonaliśmy kolejnego faworyta AZS AGH Kraków 22:19 (9:8).

Rywale za sprawą przecieków od zawodnika pochodzącego z Buska wyszli obroną 5:1, mimo kilku strat nie daliśmy im odskoczyć a nasza obrona i bramkarz po raz kolejny spisywali się bardzo dobrze. Na przerwę schodziliśmy z jedno bramkową przewagą.

W drugiej części meczu przejęliśmy inicjatywę i odskoczyliśmy na kilka bramek nie dając już możliwości AGHom na wygraną. Bardzo cieszy duże zainteresowanie kibiców, przychodzą młodzi, starsi, rodziny z dziećmi, mamy fajny klimat do osiągnięcia sukcesu i grze w wyższych ligach.

Bramki dla HLB Buskowianka zdobyli: Kucera 2, Suchy 5, Chorążek 3, Obłąk 6, Wójcik 1, Piwowarski 2, Juszczyk 3.

Drużyna w sobotę zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Skawina, a 6 marca o godzinie 16:00 zapraszamy na mecz w Busku z drużyną LUKS Skrzyszów. Przewidziane są atrakcje dla dzieci oraz konkurs w przerwie meczu.

Dziękujemy naszemu strategicznemu sponsorowi Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. producentowi wody mineralnej Buskowianka-Zdrój za powierzone nam zaufanie oraz pozostałym partnerom: Special Auto-Komis, Strefa Dobrego Smaku, A-TU WAT Hurtownia Elektryczna, partnerowi technicznemu MGsport Select oraz firmie MStudio Reklamy Dominik Kondek za obsługę reklamowo-drukarską.

Czytaj również: Wygrana w lidze piłki ręcznej zespołu HLB Buskowianka (foto/video)

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.