busko.tv

W Pińczowie spotkali się z Adrianem Zandbergiem

Adrian Zandberg z Partii Razem spotkał się z mieszkańcami Pińczowa, aby poruszyć temat lokalnych problemów.
Dodano: 2016-05-06, 2019-05-25 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 1682

Partia Razem zorganizowała cykl spotkań z Adrianem Zandbergiem, która odbyła się 6 maja 2016 r. w miastach południowej części województwa świętokrzyskiego.

Pierwszym miejscem, które odwiedziła Partia Razem był pińczowski Rynek. Działacze Partii wspólnie z Adrianem Zandbergiem rozmawiali z mieszkańcami o sytuacji pińczowskiego szpitala oraz pobliskiej stadniny w Michałowie.

partia_razem001.jpg


W Busku-Zdroju Adrian Zandberg poruszy problem połączeń kolejowych w regionie świętokrzyskim.

Chcemy poprzeć lokalną inicjatywę dotyczącą uruchomienia ruchu pasażerskiego w Busku-Zdroju - mówił Adrian Zandberg z Partii Razem.

partia_razem001.jpg


Tego samego dnia działacze Partii Razem odwiedzili również Połaniec i Staszów, gdzie zaprezentowali swoje stanowisko w sprawie prywatyzacji przedsiębiorstw strategicznych w kontekście planów sprzedaży Elektrowni Połaniec i rozmawiali o polityce mieszkaniowej gmin, kontrowersyjnych planach budowy kontenerów mieszkalnych zamiast lokali socjalnych.

Wizyta Adriana Zandberga w naszym województwie miała na celu zaprezentowanie mieszkańcom regionu świętokrzyskiego propozycji rozwiązań problemów z jakimi na co dzień się borykają.

Podczas spotkania w Kielcach Adrian Zandberg opowiadał dlaczego w nowoczesnym państwie lewica jest potrzebna, czym jest trzecia droga między prawicą, a liberałami, dlaczego warto dbać o rozwój spółdzielczości, jako alternatywy dla osłabionego sektora małych i średnich przedsiębiorstw, oraz zagrożeniach związanych z tak popularnymi w naszym regionie Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi. Działacze Partii Razem chcą zwrócić uwagę obywateli naszego regionu na konieczność zbudowania państwa oraz samorządu, które są sprawne i cieszą się zaufaniem obywateli, podejmują decyzje w ich imieniu, a nie służą wyłącznie interesom wielkich firm i korporacji ponadnarodowych.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry