BLF XIII - 11 kolejka: HYDROGEOTECHNIKA - UZDROWISKO Solec-Zdrój

HYDROGEOTECHNIKA - UZDROWISKO Solec-Zdrój 11 : 6 (6:3)
Dodano: 2015-02-24, 2024-03-27 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 5776

Za nami XI i XII kolejka spotkań Buskiej Ligi Futsalu. Mecze rozgrywane są w hali sportowej PMOS, przy ul. Kusocińskiego 3.

BUSKA LIGA FUTSALU
11 kolejka - 21.02.2015r. - SOBOTA
AUTO MAX SOWULA - VITALPOL   1 : 3 (0:1)
Stępień P.  -  Pałys A.-2, Kunat P.

JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO - UZDROWISKO  3 : 0 (2:0)
Sztuk S.-2, Mączyński J.

VITALPOL & AGRO FARMER - HYDROGEOTECHNIKA  5 : 9 (3:5)
Pałys A.-3, Maliga M., Oszywa P.  -  Banaszek R.-6, Taler M., Kumor D., Śliwa A.

AUTO MAX SOWULA & PIZZERIA 105 - WARKA   6 : 3 (4:0)
Guła K.-2, Sowula M.-2, Stępień P., Nowak J. - Świąder D., Dziadek K., Ciepliński Ł.

VITALPOL & AGRO FARMER - JEDYNKA  1 : 2 (1:1)
Maliga M.  -  Sztuk S., Szcześniak K.

HYDROGEOTECHNIKA - UZDROWISKO Solec-Zdrój  11 : 6 (6:3)
Banaszek R.-9, Kumor D., Śliwa A. - Szymański M.-2, Wesołowski R., Chłosta G., Lasia W., Łosin G.

12 kolejka - 22.02.2015r. - NIEDZIELA
HYDROGEOTECHNIKA - JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO    3 : 2 (1:1)
Taler M.-2, Śliwa M.  -  Sztuk S., Szcześniak K.

WARKA - AUTO MAX SOWULA & PIZZERIA 105  3 : 7 (0:2)
Cieślak M.-2, Chrobot K.  -  Stępień P.-4, Pałys P.-2, Pałys T.

VITALPOL & AGRO FARMER - LOOMBARD.PL  0 : 5 v.o.

UZDROWISKO - JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO  1 : 4 (1:2)
Chłosta G.  -  Mączyński J.-2, Jędrzejczyk P., Szcześniak K.

Najskuteczniejsi:
43 goli: Banaszek Robert (HYDROGEOTECHNIKA)
38 goli: Kwater Tomasz (MAXFARBEX & PAŁAC W KONARACH)
30 goli: Niedziela Paweł (BISKAS)

Robert Banaszek "Królem Strzelców" ! LOOMBARD.PL drugi a JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO czwarta.
Przedostatnia kolejka przyniosła rozstrzygnięcie klasyfikacji "Najskuteczniejszych". Koronę "Króla Strzelców" zdobył Robert Banaszek z HYDROGEOTECHNIKI, który strzelając 15 goli w dwóch meczach łącznie zdobył 43 bramki.

VITALPOL wygrał jeden a przegrał dwa mecze, AUTO MAX w dwóch spotkaniach zdobył trzy punkty.

Po dwa pojedynki zgodnie wygrały ekipy HYDROGEOTECHNIKI i JEDYNKI i to ich mecz miał być ozdobą niedzielnych zmagań. Rywale nie zawiedli i stworzyli interesujące widowisko. Było dużo walki, składnych akcji, strzałów i parad bramkarzy. Wynik otworzył Marcin Taler z HYDROGEOTECHNIKI, który precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego. Po kilku minutach wyrównał Sebastian Sztuk, który powrócił do gry po kontuzji. W drugiej połowie, drugą swoją bramkę zdobył M. Taler. Kilka minut przed końcem spotkania JEDYNKA wycofała bramkarza ale zgubiła piłkę i Marek Śliwa podwyższył wynik na 3:1. Tuż przed końcową syreną, grając w przewadze JEDYNKA, za sprawą Kamila Szcześniaka zmniejszyła rozmiary porażki. Dzięki tej wygranej HYDROGEOTECHNIKA przeskoczyła w tabeli JEDYNKĘ, jednak ci ostatni mieli jeszcze mecz z UZDROWISKIEM. Młodzi futsalowcy nie zawiedli. Pewnie pokonali rywali i odzyskali czwarte miejsce w tabeli.

W innym spotkaniu nękane kontuzjami AUTO MAX pokonali wysoko najsłabszą ekipę ligi, WARKĘ.
VITALPOL nie dojechał na mecz z LOOMBARDEM, dzięki czemu ci ostatni wskoczyli na drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

W sobotę 28 lutego zostanie rozegrany tradycyjny turniej LECH CUP 2015, w którym weźmie udział 8 najlepszych drużyn ligi. W trakcie turnieju odbędzie się wręczenie nagród XIII edycji Buskiej Ligi Futsalu.

Kibiców zapraszamy do hali PMOS przy ul. Kusocińskiego od godziny 16.00.