busko.tv

Kliknij i ogladaj

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Busku-Zdroju (część 2)

Ponad 300 osób przybyło w słoneczne, środowe popołudnie, 28 kwietnia, do Sali koncertowej sanatorium Marconi w Busku-Zdroju na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem PiS oraz kandydatami tej partii do Parlamentu Europejskiego: Michałem Jędrysem, Tadeuszem Skorupą, Jackiem Włosowiczem i Pawłem Kowalem.
Dodano: 2009-05-04, 2020-07-15 , zródło: busko.com.pl
Odslon: 3910

Prowadzącym spotkanie był senator Grzegorz Banaś, były wojewoda świętokrzyski, który bardzo dobrze zaprezentował się w nowej roli konferansjera.

W trakcie tego bardzo profesjonalnie przygotowanego i poprowadzonego spotkania przed kuracjuszami i mieszkańcami Buska wystąpili również Grażyna Gęsicka i Przemysław Gosiewski.

Pani minister rozwoju w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego przedstawiła przybyłym do Sali koncertowej swoją ocenę aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce.

Szef Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Przemysław Gosiewski, odniósł się w swoim wystąpieniu m.in. do odbywającego się niedawno w Brukseli głosowania nad ustanowieniem rocznicy śmierci Rotmistrza Witolda Pileckiego dniem Walki Bohaterów z Totalitaryzmami. Z przykrością stwierdził, że niestety, nie wszyscy polscy europosłowie zagłosowali za uczczeniem pamięci tego wybitnego Polaka. Jako ciekawostkę podał, że za uhonorowaniem rotmistrza głosowało wielu posłów z Wielkiej Brytanii.

Na zakończenie premier Jarosław Kaczyński wyczerpująco odpowiedział na pięć spośród wielu pytań zadanych z sali, wyjaśnił m.in. jakie okoliczności doprowadziły do upadku jego rządu.

Oficjalne spotkanie zakończyło się tuż po godzinie dwudziestej – reprezentantów Prawa i Sprawiedliwości żegnały w Busku gromkie oklaski bardzo licznie przybyłej publiczności.


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Polityka


Nowe filmy

Wróć do góry