busko.tv

Kliknij i ogladaj

Buskowianin Roku 2014: Sylwetki nominowanych - Alicja Bednarska

Nominowana za ponadprzeciętne zaangażowanie w promocję Buska-Zdroju w kraju i za granicą oraz pasję w krzewieniu kultury.
Dodano: 2015-03-21, 2020-08-31 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3283

Alicja Bednarska

Nominowana za ponadprzeciętne zaangażowanie w promocję Buska-Zdroju w kraju i za granicą oraz pasję w krzewieniu kultury.

Alicja Bednarska, absolwentka Akademii Świętokrzyskiej na kierunku Marketing i Zarządzanie, od prawie 40-u lat jest pracownikiem „Uzdrowiska Busko-Zdrój” S.A., gdzie dla wielu stanowi postać wręcz kultową. Jest osobą pogodną, energiczną a przy tym bardzo skuteczną.Bez względu na to gdzie się aktualnie znajduje – czy to podczas targów krajowych lub zagranicznych, czy na miejscu - zawsze dba o nieskazitelny wizerunek buskiego kurortu. Swoje zamiłowania artystyczne realizuje włączając się aktywnie w liczne imprezy kulturalne, w tym te z najwyższej półki jak Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz czy „Lato z Chopinem”. Cieszy się  przy tym ogromnym uznaniem środowiska kultury i sztuki a także lokalnej społeczności.

Nic dziwnego, że to właśnie jej opiece powierza się najznamienitszych kuracjuszy od artystów po osoby ze świata polityki czy najwyższych hierarchów kościelnych. Pani Alicja posiada nieoceniony talent do utrzymywanie imprez na wysokim poziomie przy niewielkim zaangażowaniu środków budżetowych.
Za swoją działalność była wielokrotnie nagradzana, m.in. przez Wojewodę Świętokrzyskiego za „wkład w rozwój turystyki”. Była również laureatką plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza 2012” zorganizowanego przez wydawcę dziennika Echo Dnia.

Pani Alicja Bednarska została zgłoszona do tytułu „Buskowianina Roku 2014” przez Towarzystwo Miłośników Buska-Zdroju oraz Oddział Powiatowy Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry